Podziękowania

img_20170728_114331jpgPodziękowania za modlitwę i wsparcie


  Od kilkunastu lat z wielkim wysiłkiem podejmujemy bardzo ważne remonty, by nasz zabytkowy budynek dostosować do wymogów ustawy o pomocy społecznej. 

    Zakład otrzymał zatwierdzenie na stałe dzięki szczególnej opiece św. Józefa, modlitwą wielu Przyjaciół i ofiarodawców.


Zakład Specjalny dla Chronicznie Chorych
00-659 WARSZAWA, Nowowiejska 10A
prowadzony przez
Zgromadzenie Sióstr Felicjanek
Pozwolenie Wojewody Mazowieckiego z dnia 02.09.2014 r.
Wpisany do rejestru pod pozycją nr 105 na czas nieokreślony

123jpg

            Dziękujemy   Ofiarodawcom i wszystkim życzliwym osobom za nieustanne wsparcie  i pomoc, zarówno modlitewną, jak i materialną.

     Jeśli chcesz i możesz nasz zakład wesprzeć, możesz to zrobić przez przekazanie na nasze konto dowolną sumę.

            Zakład Specjalny dla Chronicznie Chorych   PKO o/Warszawa 55 1240 6074 1111 0000 4999 8001

                BÓG ZAPŁAĆ WSZYSTKIM OFIARODAWCOM

             Szczególnie dziękujemy za duchowe wsparcie Ojcom Misjonarzom Oblatom Maryi Niepokalanej i za ich długoletnią posługę w naszym domu.


NASZYMI OFIARODAWCAMI SĄ:


              6png  1_1png  3_1jpg  4_1png  8_1jpg  9png  7_1jpg                                              

 

Państwo Kociszewscy z Karczewa
 Pani Zofia Łańcucka
 Pani Urszula Andrzejewski z Florydy

Pani Anna Ziółkowska

Pani Halina Kowalewicz

Pan Adam
Pan Dariusz

...


  Oraz wielu innych, których nie jesteśmy w stanie wymienić.
  Wszystkim niech Dobry Bóg wynagrodzi obficie.

  Z ufnością czekamy na dalszą pomoc i kolejnych ofiarodawcówPodopieczne z Zakładu Specjalnego dla Chronicznie Chorych w Warszawie ul. Nowowiejska 10A otrzymały prezenty od Fundacji Biedronki

 

Zakład nasz posługuje 41 Podopiecznym, które dostały świąteczne paczki od Fundacji Biedronki. Do programu „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” zakwalifikowało się łącznie blisko 370 placówek, w tym nasza. Przebywa w nich ponad 30 000 podopiecznych. Wartość ufundowanych prezentów, które zawierają słodycze i kosmetyki, sięga 1,2 mln zł.

 

Fundacja Biedronki pomaga osobom starszym, a dla nich święta to szczególnie trudny czas, który przypomina o braku bliskich osób, samotności i trudach dnia codziennego. Z tego powodu Fundacja kolejny raz przekazała seniorom upominki. W skład wysłanych paczek weszły: m.in. śliwki w czekoladzie, pierniki, chałwa, ciastka, herbata oraz kosmetyki – szampon i żel pod prysznic.

„Jesteśmy, by towarzyszyć cierpiącemu człowiekowi”.

  Mapka940jpg


Program „Radosne Święta z Fundacją Biedronki” przeznaczony jest dla podmiotów sprawujących opiekę głównie nad seniorami, którym Fundacja Biedronki wysłała im bożonarodzeniowe prezenty. Do projektu zakwalifikowały się ośrodki z całego kraju, jednak najwięcej instytucji, które otrzymały paczki, znajduje się w województwie śląskim (19%). Z naszego województwa do programu dostało się 49 jednostek. Największy procent uczestników projektu stanowią Domy Pomocy Społecznej (54%), drugie miejsce pod tym względem zajmują Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze (16%). Paczki dla seniorów trafiły również do mieszkańców hospicjów i schronisk dla bezdomnych.